Otsime Fujitsu Kasutajatoe meeskonda uusi Agente!

Kui usud, et igale olukorrale leidub lahendus, oled energiline ja õppimisvõimeline, siis võid see olla just Sina.

See on võimalus sulle, kui soovid:
 • Teha oma karjääris julge pöörde või alustada oma tööteed IT valdkonnas
 • Oma tööga positiivselt mõjutada teiste inimeste elu
Sobid Fujitsusse, kui sul on:
 • Heal tasemel soome keele oskus kõnes ja kirjas
 • Tahe pakkuda väga head klienditeenindust
 • Uudishimu ja valmidus õppida midagi uut ja põnevat
 • Positiivne suhtumine ja oled meeskonnamängija

Kui sa ei ole õppinud IT-d ega oma sarnast töökogemust, aga oskad soome keelt heal tasemel, oled valmis pidevalt uusi asju õppima ning ei karda eksida, küsida ja proovida, siis ootame sind kandideerima!

Laialdased IT-alased teadmised on kindlasti eeliseks, kuid neid saad omandada ka juba tööl olles. Sisseelamise perioodil saad põhjalikud ja praktilised teadmised seadmete, tarkvara ja tüüpilisemate murede ja nende lahendamise viiside kohta. Peale koolitust tööle asudes saad endale mentori, kes aitab sind alati, kui vajad abi.

Miks valida kasutajatoe agendi töö?

Kasutajatoe agendi töö on turvaline keskkond õppimiseks. Selles rollis saad tehnilised teadmised, koostöö- ja suhtlemisoskused, et saavutada edu IT-sektoris või teha edukat karjääri mistahes muus valdkonnas.

„Mõned arvavad, et kasutajatoe agendina töötamine on hüppelaud IT-sektorisse. Väga paljude näidete põhjal see just nii on. Olgu tegemist IT-tudengitega või aastaid mõnes muus valdkonnas töötanud inimestega, ligikaudu pooltest saavad aastate jooksul IT valdkonna tipp-spetsialistid. Juba kasutajatoe osakonna sees on palju võimalusi, kuhu liikuda.

Samal ajal on meil palju neid, kes on töötanud kasutajatoes juba enam kui kümme aastat ja kelle jaoks igapäevane klientide toetamine on ammendamatu eneseteostuse allikas. Valdkonnas toimuvad kiired arengud, mis ei lase tööl muutuda üksluiseks.“

Merike Tiik, Kasutajatoe osakonnajuht:

Pakume Sulle:
 • Põhjalikku IT-koolitusprogrammi ning sellele järgnevat väljaõpet koos mentoriga.
 • Erineva taustaga, aga ühtset ja toetavat meeskonda. Meil on palju ühisüritusi.
 • Hea asukoha ja sisustusega kontorit Pärnu kesklinnas Martensi majas.
 • Ettevõtte kultuuri, mis väärtustab töö- ja eraelu tasakaalu.
 • Võimalust hoida end kursis IT sektori arenduste ja uuendustega.
 • 7-päevast lisapuhkust, spordikompensatsiooni, haiguspäevade hüvitamist jne.
 • Võimalust leida oma tugevustele kõige õigem rakendus. Toetame iga töötaja isiklikku arengut.
AS Fujitsu Estonia

Fujitsu on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub kõrgekvaliteedilist IT-täisteenust nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele ettevõtetele. See tähendab, et Fujitsu pakub töökohahaldust, sh IT kasutajatoe teenust; tarkvara teenuseid ja arendust ning riistvara hooldust ja remonti.

Tegutseme Eestis IT valdkonnas juba 1991. aastast. Sel aastal sai Eesti esimese internetiühenduse välismaailmaga, mis toimis satelliidi kaudu Tallinna ja Stockholmi vahel ning jõustus uus põhiseadus. Seega võib öelda, et oleme turul kogenud tegijad. Fujitsu on muuhulgas arendanud ajakohase rongiliiklushaldus süsteemi Elronile, loonud E-residendi Digi-ID menetlussüsteemi ja rajanud turvalise andmevahetuskihi X-tee esimesed kolm versiooni.