DIGITALISEERIMINEIT TEENUSEDTULEVIKU TÖÖKOHTAlati up-to-date töökoht Fujitsu Evegreeniga

Võimalik sekunditega - Microsoft 365 aitab kiirelt uusi digitaalseid töökohti luua

Iga ettevõtte digitaalsetel töökohtadel on vaja mitmeid teenuseid, mis aitavad töötajatel lihtsamalt oma tööd teha ja ettevõttel kergemini töökohti hallata ning vajalikke muudatusi teha. Selleks on olemas teenused, mis selle kõik ettevõtte eest ära organiseerivad.

Töökoha halduse teenus tagab, et vajalik riistvara (arvutid, mobiilsed seadmed ja lisaseadmed) on alati töö iseloomule vastava võimsuse ja seadistusega ning kui vaja seadmed uuemate vastu vahetada, siis aidatakse ka see ära korraldada.

 

Lisaks saab hallata kasutajate sisselogimist ja identiteeti, korraldada iseteenindusega kasutajatuge, mis vähendab tööst eemal olemise aega, kohandatud seadistust äritarkvarale, kasutajagruppide ja kaugtöökohtade haldust, seadmehaldust ja palju muud igapäevaselt vajalikku.

Microsoft 365 – aastaringselt alati värske tarkvara

Lisaks riistvarale on igal töökohal oluline kasutaja arvutites olev töökohatarkvara ning muidugi ka selle sobiv seadistus. Siin aitab Microsofti lahendusi kõige paremini ära kasutada Microsoft 365 pilveteenus.

 

Tegemist on lahendusega, mis katab kõik operatsioonisüsteemist kontoritarkvara ja erivajadustega äritarkvarani. Uusi digitaalseid töökohti saab luua kiirelt, lausa sekunditega – see on vaid vajalike valikute tegemine vastaval seadistatud platvormil.

Fujitsu töökoha halduse teenused.

Microsoft 365 tagab igale firmale need eelised:

Kõik on alati värske ja uuendatud. Digitaalse töökoha operatsioonisüsteem, turvalahendused ja kontoritarkvara on alati uuendatud ja selle pärast ei pea enam muretsema ei töötajad ise ega firma IT-osakond.

 

Töötajate parem tootlikkus. Kuna suur osa tüütutest korduvatest tegevustest ja asjatutest liigutustest saab õige seadistusega automatiseeritud, saavad töötajad keskenduda oma põhitööle. Seega suureneb Microsoft 365 teenusega tootlikkus just tänu tarkvara paremale kasutamisele.

 

Kulud vähenevad. Litsentside ostmine ja haldamine võib tunduda keerukas, kui töötajaid on palju ja nende vajadused erinevad, eriti siis, kui need veel ajas kiiresti muutuvad. Microsoft 365 lahendusse kuulub ka efektiivne litsentsimajandus, mis tähendab väiksemaid kulusid.

 

Üldpilt on selge. Kuna Fujitsu koostab ettevõttele personaalse teekonnakaardi, kuidas oma töökohtade lahendusi optimeerida ning aitab nõu ja jõuga, kuidas sinna jõuda, on üldpilt alati selge ja ülevaade töökohtadest olemas.

Fujitsu ja Microsoft on olnud partnerid juba üle 30 aasta

Fujitsu on Microsoftiga koos töötanud ja oma tooteid ühiselt arendanud juba üle 30 aasta. Tänu sellisele ekslusiivsele ja ülemaailmsele partnerlusele on Microsofti tooted ja teenused Fujitsule põhjalikult tuttavad ja muidugi saavad nendele teadmistele ja kogemustele ligipääsu ka kliendid, kes töökohateenuseid kasutavad.

Laske oma töötajatel nutikamalt töötada

Oleme hea meelega valmis Teiega koos arutlema, kuidas digitaalse töökoha teenused kergendaksid just teie ettevõtte tööd. Anname nõu ja pakume tasuta konsultatsiooni võimalust ettevõtte vajaduste kaardistamiseks. See ei kohusta Teid millekski.

Jaga postitust ka teistega!