FUJITSUFujitsu Uvance

Uvance - Fujitsu uus äristrateegia, mis keskendub jätkusuutlikkusele

Uvance on Fujitsu uus äristrateegia ja brand, mis keskendub jätkusuutlikkusele. Selle juhtmõte on “Liikudes jätkusuutliku maailma poole” ning see kannab ideed, et me loome uusi võimalusi, ühendades inimesi, tehnoloogiaid ja ideid, ehitades  jätkusuutlikumat maailma, kus igaüks saab oma unistusi realiseerida.

 

Uvance viiakse ellu läbi seitsme fookusvaldkonna.

Need on:

  • Jätkusuutlik tootmine (Sustainable Manufacturing)
  • Tarbijakogemus (Consumer Experience)
  • Tervena elamine (Healthy Living)
  • Usalduslik ühiskond (Trusted Society)
  • Digipööre (Digital Shifts)
  • Ärirakendused (Business Applications)
  • Hübriid-IT (Hybrid IT)

Säästlik tootmine

Sustainable MAnufacturing

Säästliku tootmise väärtusahel inimeste ja planeedi harmooniliseks kooseksisteerimiseks.

 

Tootmise valdkonnas näeme neid tagajärgi, mida põhjustavad tõsised häired ja enneolematud katastroofid nagu pandeemiad, poliitilised kriisid ja tööjõu tasakaalustamatus. Peame kohanema ettearvamatusega ja tegutsema paindlikult, et pakkuda pidevalt tooteid ja teenuseid, mis inimeste elu edasi viivad.

 

Meie eesmärk on inspireerida rakendama säästvaid ja keskkonnasõbralikke eluviise, luues tõhusaid ja paindlikke ökosüsteeme üle erinevate majandusharude ja riikide. Oma teadmistega kiirendame turvaliste ja vastupidavate tarneahelate ning ringmajanduse loomist, et saavutada süsinikuneutraalsust.

 

Fujitsu on tootmise valdkonda toetanud juba aastaid. Kombineerime ühelt poolt oma pikaajalise kogemuse infotehnoloogia ja digitaalse transformatsiooni partnerina ning teiselt poolt revolutsioonilised tehnoloogiad nagu tehisintellekt ja suure jõudlusega andmetöötlus (HPC), et kogu tarneahel oleks ühendatud turvaliselt ja jälgitavalt. Püüdleme inimeste ja planeedi harmoonilise kooseksisteerimise poole piirideta ja mitmekesises maailmas.

Tarbijakogemus

Consumer Experience

Isikupärastatud väärtust pakkudes loome igaühele ainulaadse tarbijakogemuse.

 

Inimesed otsivad pidevalt uusi viise tarbimiseks, suhtlemiseks ja töötamiseks, mis vastavad nende unikaalsetele vajadustele. See annab jaekaubandusele ainulaadse võimaluse muuta oma tarneahelaid ja lähenemist tarbijakogemusele ning tehnoloogia abil saab seda võimendada.

 

Tarbijaandmete kasutamine laieneb kiiresti, kuna sotsiaalne infrastruktuur muutub aina peenemaks. Nüüd on võimalik pakkuda isikupärastatud kogemust, mida tajutakse turvalisena. Lisaks saame anda tarbijatele, kaupmeestele ja tarneahela operaatoritele võimaluse teha koostööd sotsiaalsete probleemide lahendamisel.

 

Fujitsu väärtuspakkumine tarbijakogemuse osas hõlmab keerukaid “kaubandus teenusena” (retail-as-a-service) lahendusi, mis toetavad erinevaid ostukogemusi ning jätkusuutlikumat ja sotsiaalselt vastutustundlikumat tarneahelat.

 

Püüame rikastada inimeste elusid, propageerides uusi tarbimisviise, mis on paremad planeedi ja ühiskonna jaoks.

Tervena elamine

Healthy Living

Võta oma elukogemusest maksimum, vabasta oma potentsiaal!

 

Maailmas, mis on täis takistusi, kõrvaldame piirid täisväärtusliku elu elamise eest,  võimaldades igaühel, olenemata vanusest, soost, asukohast, vaimsest ja füüsilisest tervisest, puudest või eripärast, oma potentsiaali realiseerida. Rakendame andmete ja tehnoloogia jõudu, et muuta heaolu kõigi jaoks reaalsuseks.

 

Selleks, et elada täisväärtuslikku elu, peame keskenduma ravilt ennetamisele ja tegema tervishoius otsuseid, mille suhtes võime olla kindlad. Samal ajal vajame tervishoiuteenuseid, mis on integreeritud meie igapäevaellu, et tagada ülim mugavus ja kättesaadavus.

 

Fujitsu eesmärk on luua inimkeskne ühiskond, ühendades tarbijad, meditsiiniasutused, ettevõtted ja valitsused meie innovaatilist ja usaldusväärset infrastruktuuri kasutades. “Tervena elamise” strateegiaga loome maailma, mis rikastab igaühe elukogemust ja toetab potentsiaali avardamist.

 

Koos me muudame elusid!

Usalduslik ühiskond

Trusted Society

Eduka ja jätkusuutliku ühiskonna poole, luues omaenda elu.

 

Üha rohkem riike pingutab ühiskonna nimel, mis seab globaalse keskkonna esiplaanile, on jätkusuutlikkusega arvestamine globaalses mastaabis olulisem kui kunagi varem. Samas on vaja elamisväärsemat, erinevaid seisukohti arvestavat ühiskonda, mis võimaldab inimestel valmistuda hädaolukordadeks ja paindlikult rakendada vastumeetmeid.

 

Et kaitsta ja parandada oma ühiskondlikku elu globaalset keskkonda silmas pidades, peame käsitlema linnalist arengut nii maa, linnade kui neis elavate inimeste vaatenurgast. Peame muutuma süsinikuneutraalseks ja vastupidavaks ühiskonnaks.

 

Fujitsu “Usaldusliku ühiskonna” strateegia toetab ühiskonna loomist külluse, ohutuse ja turvalisuse ning jätkusuutlikkuse vaatenurgast. Rakendame ja arendame usaldusväärseid tehnoloogiaid, et lahendada sotsiaalseid probleeme koos riikide, valitsuste, kodanike ja äripartneritega.

 

Fujitsu eesmärk on luua keskkonda esikohale seadev, vastupidav ühiskond, kus inimesed saavad elada rahus ja jõukuses.

Digipööre

Digital Shifts

Toome digitaliseerimise jõu ettevõtete ja inimesteni.

 

Meie kiiresti muutuvas maailmas teavad nii ühiskond kui ka organisatsioonid, et inimesed on need, kes loovad oma ökosüsteemi tegeliku väärtuse.

 

Agiilsed ja vastupidavad organisatsioonid aitavad inimestel oma potentsiaali täiel määral rakendada, kasutades selleks andmeid ja tehnoloogiat. See võimaldab  neil teha parimaid otsuseid, tuginedes faktidele ja reaalajas saadud andmete analüüsile ning lubab neil läbi digitaliseerimise olla loovam ja innovatiivsem.

 

Mõtestage ümber ja lihtsustage töötamise maailma. Fujitsu Digipöörde strateegia võimaldab teie inimestel kiiresti muutuvas maailmas areneda ja muuta elu loovamaks. Üheskoos saame mõjutada ettevõtete, majandusharude ja riikide piire ületavate sotsiaalsete probleemide lahendamist.

Ärirakendused

Business Applications

Jätkusuutlik äri ümberkujundamine, mis võimaldab teil kohaneda kiiresti ja nutikalt.

 

Et olla edukas ja pakkuda jätkusuutlikult väärtust häiritud turul, on vaja oma tegevusi ja teenuseid järjepidevalt, arukalt ja kiiresti arendada.

 

Kaasaegsed ärirakendused on selle juures üliolulised. Need võimaldavad teil kiirendada protsesside muutumist ja digitaliseerimist, mis on vajalik teie kohandatava ja eristuva tulevikuorganisatsiooni jaoks.

 

Fujitsu aitab teil selleni jõuda meie globaalsete täislahendustega tipptasemel ärirakenduste migreerimiseks, moderniseerimiseks, arendamiseks, juurutamiseks ja käitamiseks mitmesugustes pilve- ja hübriid-IT keskkondades.

Hübriid-IT

Hybrid IT

Digitaalne infrastruktuur ühendab sujuvalt ja turvaliselt ühiskonna ning maailma.

 

Kõik asjad ühiskonnas ühendatakse digitaalsete puutepunktide kaudu. Teenused ja andmed ühendatakse üle majandusharude ja ettevõtete piiride.

 

Ühendatud ja jätkusuutliku tuleviku loomiseks on vaja tugevat infrastruktuuri, mis võimaldab tihedat koostööd.

 

Pakkudes Fujitsu tuumiktehnoloogiate ümber koondunud partnerökosüsteemi kaudu turvalist digitaalset infrastruktuuri, muudame reaalsuseks  ühendatud ühiskonna, mis seostab turvaliselt inimesed, kaubad ja asjad, lahendab sotsiaalseid probleeme ning loob uut väärtust.

Uued postitused meie blogis