Fujitsu ja tema tütarfirmad („Fujitsu Grupp”) austavad teie privaatsust. Fujitsu Grupp mõistab personaalse informatsiooni, mille abil saab inimest identifitseerida, olulisust: näiteks teie nimi, aadress või e-maili aadress („Personaalsed andmed”). Võite külastada www.fujitsu.ee portaali personaalseid andmeid avaldamata. Me jälgime inimeste, kes külastavad www.fujitsu.ee portaali, internetiaadresse ning analüüsime neid andmeid trendide ja statistika jälgimiseks, kuid jälgitud andmeid ei sisalda teie Personaalseid andmeid. Teised Fujitsu Grupi veebilehed võivad koguda teie Personaalset infot kooskõlas seaduste ja eeskirjadega, palun vaata privaatsuse poliitikat vastavalt Fujitsu Grupi liikme kodulehelt, et näha kuidas Personaalseid Andmeid käsitletakse. Kui te ei soovi meile anda teavet, mida me palume, võite ikkagi külastada suuremat osa meie veebilehtedest, kuid võib tekkida olukord, kui te ei saa kasutada teatud võimalusi, pakkumisi ja teenuseid.

Mõned Fujitsu Grupi veebilehed saadavad „küpsiseid” teie arvutisse, et paremini näidata teile muudetud informatsiooni kui te veebilehele tagasi tulete. Küpsised on identifitseerijad, mis sisaldavad ainulaadseid kirjatähti, kuid kui te ei sisesta oma Personaalseid Andmeid meie veebilehele, ei saa teid ka identifitseerida ning te jääte anonüümseks. Te võite enamikke veebilehitsejaid sättida nii, et nad ütlevad teile kui teile saadetakse küpsis ning te võite keelduda seda vastu võtmast.

Allpool toodud poliitika näitab, kuidas me hoiame ja haldame andmeid, mida me kogume või võtame vastu oma Eesti kodulehe kaudu.

Kui te võtate meiega ühendust

Kui te võtate meiega ühendust e-maili, telefoni teel või esitate päringu meie kodulehe www.fujitsu.ee kaudu, siis säilitame teie detailid ja ajaloo meievahelisest suhtlusest, et saaksime tegeleda teie päringuga adekvaatselt ja pakkuda edaspidi veel paremat kliendituge.

Kui te edastate meile oma andmed

  • Teie personaalseid andmeid ei saadeta kunagi teistele firmadele või kolmandatele osapooltele, kaasa arvatud koostööpartneritele ja neid ei lisata kunagi ühegi kolmanda osapoole meilinimekirja või andmebaasi.
  • Meie hoiame teie informatsiooni konfidentsiaalselt ja turvaliselt ning seda kasutatakse ainult Fujitsu volitatud isikute poolt et tagada teile ligipääs meie toodetele, teenustele ja informatsioonile, mis meie arvates võiks teid huvitada.
  • Fujitsu võib kasutada informatsiooni meie veebilehe kasutajate kohta statistilises koondtabelis. Seal ei kasutata Personaalseid andmeid, kuid seal on viited infole nagu registreerimiste arv, internetiliikluse partnerid ja kasutatud lehtede trendid et saaksime parandada oma veebilehe kasutatavust.
  • Kui te registreerite end meie e-maili „Infolehe” teenuse kasutajaks, teie detailid ja eelistused logitakse sisse et teile jagada kõige olulisemat informatsiooni.

Kui te sisenete www.fujitsu.ee lehele

  • Kui te sisenete kasutajana www.fujitsu.ee lehele, saadab teie arvuti meile automaatselt info teie kohta – kasutatud URLi, teie IP-aadressi, brauseri tüübi ja keele, samuti kellaaja ja kuupäeva.
  • Kui kasutate www.fujitsu.ee lehel otsingut, jäetakse teie otsingu parameetrid logifaili ja neid võidakse kasutada firmasiseselt, et pakkuda teile personaalsemat teenindust. Kasutaja detailandmeid sellel eesmärgil ei salvestata.

Teie informatsiooni kaitsmine

  • Me kasutame veebipõhist CRM süsteemi turvalises serveris, kõrge turvalisusega andmekeskuses, et kaitsta kogu informatsiooni, mida te meile saadate.
  • Fujitsu on globaalne organisatsioon seadusliku olemusega, äriprotsessidega ja tehniliste süsteemidega, mis suhtlevad omavahel riigipiiridest sõltumata.
  • Me võime jagada teie Personaalset informatsiooni Fujitsu-siseselt ja viia seda erinevatesse maailma riikidesse, kus paiknevad meie ärid.
  • Riikides, kus seadus ei kaitse teie infot piisavalt suurel määral, pakub Fujitsu oma turvalisuse teenuseid, mis kaitsevad teie personaalset informatsiooni riigist sõltumata igal pool ühtemoodi.

Fujitsu teenustega kontakteerumine Eestis

Kui teil on küsimusi privaatsuse kohta, selle lehe tegutsemise või teie kokkupuudete kohta selle veebilehega, palun võtke meiega ühendust aadressil: info@ee.fujitsu.com