Omavalitsuse protsesside automatiseerimine

Miks meie?

D365-ERP-Selge-Ylevaade-ettevotte-toimimisest

Fujitsu Estonial on üle 20 aasta kogemust Business Centrali ja selle eelkäijate (NAV, Navision) juurutamisel ja haldamisel. Oleme selle tarkvara tööle pannud ka paljudes suurtes avaliku sektori asutustes nagu EAS, TalTech, Tallinna Ülikool. Neist kogemustest oli meile palju abi, kuid alustades tööd Saue vallaga, oli selles uusi momente ka meie jaoks. Nüüdseks on Saue valla lahendus soovitud viisil käivitatud.

2023. aasta kevade seisuga on käimas järgmine juurutus Rae vallas.

 

Nende suurte valdade mitmekesiste vajadustega tegelemine on andnud meile hea arusaamise valla vajadustest nii finantstarkvara osas kui kõigi tööprotsesside digitaliseerimisel laiemalt.

 

Mõistame, et finantstarkvara ei ole ühe omavalitsuse ülesannetes ja protsessides kõige tähtsam, kuid see on keskne lüli, mis toimib taustal ja võimaldab teised tegevused liidestuste kaudu siduda ühtseks tervikuks.

 

See võimaldab valla tööprotsessid automatiseerida, säästes inimtööjõudu ja lubades kodanikele pakkuda kiiremat ning paremat teenust.

 

Lähikuudel vormistame Business Centrali omavalitsuste lahenduse standardseteks äpideks, mis lubab seda vähese vaevaga kasutusele võtta ka neis valdades, kus oma ressursid nii aja kui IT kompetentsi osas ei ole suured.

Saa tuttavaks

Business Centrali juurutuse, arenduse ja hooldusega tegeleb Fujitsus igapäevaselt 15-liikmeline meeskond. Nende hulgas on konsultantidid, arendajad ja analüütikud.

Omavalitsuste erilahenduse juures puutud kindlasti kokku nende tiimiliikmetega:

Merilin Kaselaid

ERP konsultant

Iveri Marukašvili

ERP projektijuht

Ingrid-Joost-cropped-700x700-002-1

Ingrid Joost

Fujitsu Estonia digitransformatsiooni valdkonna juht

Omavalitsuste jaoks on kaasaegne, teiste andmekogudega liidestatud finantstarkvara äärmiselt oluline, et automatiseerida korduvad tegevused ja luua ühtse loogilise protsessina toimivad töövood.

Liidesta tarkvarad, automatiseeri protsessid, säästa inimtööaega!

Võta ühendust ja lepime kokku tasuta personaalse konsultatsiooni