MAJANDUSTARKVARA

Aianduskeskuse Gardest avamiseks juurutati Microsoft Dynamics NAV äritarkvara vähem kui 3 kuuga

Fujitsu Eesti juurutas Gardestis ettevõtte keskse äritarkvarana Microsoft Dynamics NAV-i, mis liidestati Nixor EE AS-i poolt pakutava kassasüsteemiga ning palga- ja personaliprogrammiga Persona. NAV võimaldab hallata kogu ettevõtte äriprotsesse ning omada igal hetkel olukorrast ülevaadet.

2018 kevadel avas Tartus uksed Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Gardesti eristab teistest aianduskeskustest see, et suurem osa sellisest pinnast, mis mujal on väliala, on viidud katuse alla. Sellega pikendatakse hooaega ja pakutakse mõnusat ostuelamust ka vihmase ilmaga.

Kevad on aiatööde aeg – nii ka Fujitsu NAV-i meeskonnas!

Meie esimene kokkupuude Gardestiga oli käesoleva aasta alguses, kui Gardest alles otsis ja valis endale sobivat majandustarkvara. Kaalumisel olid erinevad lahendused ja partnerid. Fujitsu meeskond oli võimeline selle juures pakkuma oma asjatundlikku nõu ja abi algusest peale – veel enne, kui meie vaheline koostöö polnud lepinguks vormistatud. Usume, et see oli üks oluline tegur, miks Gardest otsustas edasi minna just Fujitsu lahendusega.


Projekt tõotas tulla algusest peale väga pingelise ajagraafikuga. Meie esimesest kontaktist poe avamiseni oli aega pisut üle 3 kuu. Kui kõik detailid olid läbi räägitud ja lepingud sõlmitud, jäi avamiseni vaid kaks ja pool kuud. Ühe ERP projekti kvaliteetseks läbiviimiseks on see ülimalt lühike, aga Fujitsu NAV-i tiim oli valmis selle väljakutse vastu võtma ja panustama maksimaalselt.

“Tahame olla igas mõttes hästi kliendisõbralikud, innovatiivsed ja vastutulelikud. Tarkvara peab võimaldama meil kõike seda pakkuda.”

Tähtis on meeskonna kokkuhoidvus ja valmidus kiiresti reageerida - Merli Parv, Fujitsu projektijuht

“Meie koostöö Gardestiga sai alguse jaanuaris 2018, mil asusime pidama läbirääkimisi Gardestile sobiva ERP ja kassasüsteemi leidmiseks. Kuna soovisime pakkuda kliendile terviklahendust, siis kutsusime partneriks Nixor EE AS-i. Nixori poolt tuli Gardestile kassasüsteemi, nii riist- kui tarkvara.


Meie NAV-i meeskonna jaoks jagunes projekt kaheks etapiks: 5. märtsil toimus NAV-i üldiste protsesside käivitamine ja 17. aprillil NAV-i ning kassasüsteemide liidestuse käivitamine.

Igas juurutusprotsessis esineb muudatusi esialgse plaaniga võrreldes ja selle käigus suutsime Gardestile pakkuda operatiivselt tuge. Projektijuhina hindan väga kogu meeskonna kokkuhoidvust ja valmidust kiiresti reageerida. Samuti oli meil tõhus ja kiire koostöö Nixoriga, et ühiselt luua kliendi jaoks parim lahendus.

Nägime ka, kuivõrd pingeline oli see aeg Gardesti jaoks. Gardesti poolne projekti eestvedaja, pearaamatupidaja Marleen Mändmaa sai sellest hoolimata mängleva kergusega üle kõikidest tekkinud takistustest.”

Tarkvara peab olema paindlik! - Marleen Mändmaa, Gardesti pearaamatupidaja

“Tarkvara valikul on meie jaoks kõige olulisem see, et tarkvara oleks paindlik,” selgitab NAV-i kasuks otsustamist Marleen Mändmaa, Gardesti pearaamatupidaja. “Tahame olla igas mõttes hästi kliendisõbralikud, innovatiivsed ja vastutulelikud. Tarkvara peab võimaldama meil kõike seda pakkuda. Meil oli tarkvara osas ka erisoove, see ei olnud vaid baaslahendus. Iga kord, kui meil tekkisid uued ideed ja mõtted, tuldi meile vastu väga operatiivselt.”

Microsoft-Dynamics-NAV-Fujitsu-Estonia

„Oleme äärmiselt rõõmsad selle üle, et meil on partneriks Fujitsu, kes on väga lühikese ajagraafiku jooksul aidanud meid väga palju”

Gardest ja Fujitsu on ühise teekonna alguses - Raul Jeets, Gardest omanik ja juhatuse liige

“Sellist keerulist ettevõtmist nullist üles ehitada ei saa ilma korraliku partnerita, kes aitab lahendada IT poole,” sõnab Raul Jeets, Gardest omanik ja juhatuse liige. “Me oleme äärmiselt rõõmsad selle üle, et meil on partneriks Fujitsu, kes on väga lühikese ajagraafiku jooksul aidanud meid väga palju, et see kõik oleks võimalik käivitada. Oleme tänaseks teinud kõik hädavajaliku selleks, et suudaksime poe avada. Kindlasti oleme nii meie Gardesti meeskonnaga kui Fujitsu alles ühe teekonna alguses, kus me peame seda koostööd jätkama.”


Fujitsu poolt oleme väga rahul, et meil on Gardesti näol tegu kliendiga, kes on avatud diskussioonidele parima lahenduse leidmiseks! Kogu Gardesti meeskonda iseloomustavad märksõnad nagu sõbralikkus, vastutulelikkus ja soov teha kõike parimal võimalikul moel.

Soovid teada, kas Microsoft Dynamics NAV on hea lahendus ka Sinu ettevõttes?

NAV majandustarkvaraga on Sinu ettevõte alati valmis uute lahendustega kaasa minema. Olgu selleks e-poe juurutamine, uutele turgudele sisenemine või innovaatiliste tehnoloogiate kasutuselevõtt. Lisaks tagab NAV suurema kontrolli ja selge ülevaate, sest igal hetkel on Sul selge ülevaade neist teguritest, mis soodustavad äri kasvu ja neist, mis seda takistavad.

Küsi tasuta hinnangut ja toome välja reaalsed kasud Sinu ettevõttele!