PERSONAPersonalitarkvara Persona

Mis vahe on vanal pesumasinal ja personalitarkvaral?

Kas teie praegune personaliandmete haldus on teie firma jaoks parim võimalik lahendus? On küll, ütlete?

Meie vanaemad pesid pesu käsitsi ega kujutanud teisiti ettegi. Meie emad pesid pesu Riga pesumasinaga. See võttis kogu päeva ja hulga vaeva, aga oli ikkagi kergem kui käsitsipesu. Teie aga loomulikult enam Riga pesumasinat ei kasuta ja peaksite sellega pesupesemist absurdseks vaevanägemiseks. Tõesti, oleks jabur kasutada ammu vananenud tehnoloogiat kui on võimalik sama töö ära teha palju lihtsamalt ja mugavamalt.

Kuidas on seotud need pealtnäha kaks väga erinevat asja: personalitarkvara ja pesupesemine?

Väga lihtsalt! Mõelgem korraks, ega teie firma personaliandmete haldus pole ajast sama palju maha jäänud kui Riga pesumasin. Millal te tegelikult üldse viimati mõtlesite sellele, kui palju vaeva peate nägema selleks, et saada puhkuste ülevaate- nii osakondade kui ka puhkuste lõikes?

Kas olete mõelnud, ehk saab süsteemi automatiseerida, nii et see tuletaks meelde lähenevaid puhkuseid või tervisekontrolle? Olete te mõelnud, kas teie praegune süsteem – või koguni mitme süsteemi samaaegne kasutamine – on tõesti parim võimalik lahendus?

Töömeetod, mis oli teie firma jaoks parim kolm või viis aastat tagasi, ei pruugi seda olla enam täna.

Fujitsu personalitarkvara Persona on Eesti moodsaim. See on veebipõhine personalitarkvara, mida saab kasutada igalt poolt, kust pääseb internetti. Persona käib ajaga pidevalt kaasas, sest seda on armastuse ja hoolega arendanud aastaid üks ja sama meeskond, kes hoolib oma tootest.

Persona meeskonnajuht Taivo Liiv on Persona arendamisega tegelenud enam kui kümme aastat. Tema võib kinnitada, et Persona on pidevas arengus ja me mõtleme kogu aeg, kuidas teha seda veel paremaks ja kaasata tarkvarasse kõiki uusi seadusemuudatusi.

Persona Meeskond

Kui valida uueks personalitarkvaraks Persona, võib olla kindel, et seda uuendatakse kogu aeg ja enam kunagi ei tule avastada, et teie igapäevane töövahend on aegunud.

Lisaks ajaga kaasas käimisele on Persona ka tõesti personaalne, olles lihtsasti kohandatav kliendi vajadustele. Koostöös sünnivad kõige paremad lahendused. Meie meeskonnal on alati hea meel näha klienti rõõmustamas, kui selgub, et oleme suutnud kiirendada või automatiseerida mõnda protsessi, millest klient oma olemasoleva tarkvaraga unistadagi ei osanud.

Personaga tutvumine on tasuta.

Tuleme hea meelega külla ja näitame veebipõhise tarkvara eeliseid, et saaksite ise veenduda, kas teie firma praegune tarkvara on tõesti parim või tasuks see välja vahetada. Lisaks on teil võimalus Personaga iseseisvalt tutvust teha – täiesti tasuta!

Kutsu Kaidi endale külla, et saada teine vaatenurk, kuidas asju teha saab.
Kirjuta Kaidi.Neeme@ee.fujitsu.com või helista 5346 0629

Kaidi Neeme - Persona