Innovatsiooni keskel on inimesed

Kindla, rahvusvahelise ettevõttena pakume era- ning tööelu tasakaalu, tuues inimkesksuse Sinu igapäeva ellu, tööle ja Eesti ühiskonda.

Fujitsu Estonia

Fujitsu Estonia on üks juhtivatest IT-teenuseid pakkuvatest ettevõtetest Eestis, kus oleme tegutsenud alates 1991. aastast. Pakume Eesti ja välisturule kvaliteetseid IT-täisteenuseid: nii süsteemide arendamist, hooldust kui ka remonti. Lisaks vastutame paljude suurettevõtete IT-toodete ostu ja tarneahela juhtimise ning IT-teenuste finantsjuhtimise eest Põhjamaades. Tehnoloogiatoodete valik ulatub lihtsatest sülearvutitest andmehalduskeskusteni.

Meie eesmärk on lihtsustada ettevõtete ja organisatsioonide tegevust uuenduslike tehnoloogiate ja teenuste abil.

Paindlik suhtumine, koostöö ja jätkusuutlikkus on väärtused, mis meid ühendavad. Oleme kindel ja laiahaardeline rahvusvaheline IT-ettevõte, kus saab avardada silmaringi ja tunda end tööalaselt turvaliselt.

Jaapani juured ja kultuuripärand on õpetanud meid väärtustama pikaajalisi suhteid. Meie tööl on tähendus. Meie tegevus muudab maailma kõigi jaoks paremaks. Koos sinuga suuname tehnoloogia abil tuleviku ühiskonda.

Meie eesmärk on lihtsustada ettevõtete ja organisatsioonide tegevust uuenduslike tehnoloogiate ja teenuste abil.

Kaugtöö tegija
Mitmekesisuse kokkulepe

Fujitsu Estonia tööandjana

Kindel tööandja

Meid võid usaldada. Oleme maailmaturul tegutsenud juba aastast 1935 ja Eestis 1991. aastast. Ühe suurima IT-ettevõttena oleme Eestis tööandjaks ligi 400 inimesele. Pikaajaline kogemus võimaldab meil oma töötajatele pakkuda kindlustunnet ja stabiilsust. Oleme usaldusväärsed tervikuna, mis tähendab, et igale meie meeskonnaliikmele saab loota.

Rahvusvaheline ettevõte

Meie juured on Jaapanis – oleme Jaapani suurim IT-ettevõte. Tegutseme üle maailma 100 eri riigis. Oleme tõeliselt rahvusvaheline ettevõte selle parimas tähenduses. Meil on võimalus pakkuda sisukat koostööd Põhjamaade ja Euroopa meeskondadega.
Meie juures on Sul võimalus osaleda ka globaalsetes projektides. Siin paned end proovile ja avardad oma maailmapilti. Sind ootab innovaatiliselt mõtlev oma eriala tegijatest koosnev seltskond ja rahvusvaheline arenguvõimalus.

Hea töökeskkond ja paindlik tööaeg

Hooliv ja arendav atmosfäär on tulemusliku töö eelduseks. Meie töökeskkond on varustatud esmaklassiliste töövahenditega. Peresõbraliku ettevõttena pooldame paindlikkust, mis võimaldab luua just Sulle sobiva tasakaalu töö ja eraelu vahel. Kindlatest kontoritundidest on olulisem, et asjad saaks tehtud.
Selleks, et olla tulemuslik, on vaja omandada uusi teadmisi. Meie juures on tagatud elukestev õpe. Tasakaalustatud töökorraldusega väärtustame nii Sinu tervise vaimset kui füüsilist poolt. Sinu heaolu on meile oluline.

Meeskond

Meie juures töötavad professionaalid, kes hindavad kõrgelt hästitoimivat tiimitööd. Koos ületame takistusi, saavutame tulemusi ja tähistame võite. Tunnustame üksteist ja oleme oma inimeste üle uhked. Meie positiivselt meelestatud asjatundliku meeskonna on valmis Sind aitama ning toetama. Järgime meeskonnas lean-põhimõtteid, mis tagavad koostöö sujuvuse.
Me kuulame ja usaldame üksteist. Inimestena oleme erineva taustaga: noored ja vanemad, maratonijooksjad, rahvatantsijad, loodussõbrad ja palju muudki. See aitab näha elu eri nurga alt ja lisab meie tegemistele värvi. Kindlasti leiad meie juures oma koha. Sinu mõtted ja ideed on teretulnud.

Miks on Fujitsus hea töötada?

Tervise/spordikompensatsioon või ‑kindlustus

 • Fujitsu toetab tervislike eluviise ja töötajate vaimset tervist. Pakume töötajatele tervise- ja spordikompensatsiooni, mis toetab trenni tegemist ning muid terviseprotseduure, et püsida alati terve. Tervise/spordi kompensatsiooni asemel on võimalik valida ka Confido tervisekindlustus.
 • Lisaks on meil iga aasta tervisekuu, mille seminarid toetavad töötajate füüsilise ja vaimse tervise arengut.

Aktiivsed meeskonnad ning lõbusad meeskonna üritused

 • Meie ettevõttes on „teeme ära“ suhtumisega Brändisaadikute, Mitmekesisuse ja kaasamise ning Firmaspordi meeskonnad – oled väga teretulnud liituma.
 • Oled alati oodatud osalema meeldejäävatel meeskonnaüritustel ning ettevõtte ülesel ülipidulikul talvepeol.

Iseenda arendamine

 • Meil saad ennast arendada, õppida iga päev midagi uut oma valdkonnas ja kursis olla tänapäevaste trendidega, avame sulle personaalse konto Linkedin LearnIng´us.

Kaugtöö kompensatsioon

 • Fujitsu toetab paindlikku töökorraldust ning pakub kaugtööd rakendavatele töötajatele kodukontori kompensatsiooni või interneti teenuse igakuist hüvitist.
 • Võimaldame 7 kalendripäeva lisapuhkust
 • Kõikidele töötajatele tervisekompensatsioon ja tervisekuu
 • Pakume töötajatele haiguspäevade hüvitamise süsteemi
 • Leiame, et hästi kasvatatud lemmikloomad on meie arvates imelised stressileevendajad ja kontorisse alati teretulnud
 • Pakume kaugtöö kompensatsiooni. Fujitsu toetab paindlikku töökorraldust ning pakub kaugtööd rakendavatele töötajatele kodukontori kompensatsiooni.
 • Töö- ja eraelu tasakaalu – meil on hästi väljatöötatud kaugtöö kultuur ja -tugi
 • Meie kontorid on hea asukoha ja mugava ligipääsuga
 • Korraldame erinevaid üritusi töötajatele: meeskonna- ja osakonnasisesed ettevõtmised

Huvitavaid fakte Fujitsu Estoniast

Töötajaid

ca 400 inimest

Mehed vs. naised

IT-ettevõtte kohta ebatraditsiooniliselt töötab meil naisi rohkem (60%) kui mehi (40%)

Keskmine vanus

35 aastat

Eestis tegutsenud
alates 1991. aastast

Samal aastal taasiseseisvus Eesti ja loodi maailma esimene veebileht CERNi laborites

Innovaatilised avaliku sektori lahendused Eestis

Oleme arendanud Elroni rongiliiklushalduse süsteemi, e-residendi digi-ID menetlussüsteemi, piirikontrolli infosüsteemi ning rajanud turvalise andmevahetuskihi X-tee esimesed kolm versiooni.

Meil kõneldakse
9 erinevat keelt

Olenevalt osakonnast on vajalik vähemalt ühe järgneva keele oskus: eesti, vene, inglise, soome, rootsi, norra, taani, läti või leedu keel.

Tehniline innovatsioon maailmas – PalmSecure™

PalmSecure™-tehnoloogiaga varustatud Fujitsu sülearvutid tuvastavad kasutajaid peopesa veresoonevõrgustiku kaudu. Selle süsteemi petmine on peaaegu võimatu.

Fujitsu logo kujutab Fujitsu lõpmatuid võimalusi

Lisaks väljendab see laienemist universumisse, sümboliseerides Maad ja Päikest. Punane värv väljendab entusiasmi tuleviku, helguse ja juurdepääsetavuse suhtes.

Fujitsu serverit kasutatakse laialdaselt üle Eesti

Üle poole Eesti veebist on majutatud Fujitsu serveritele – Zone Media on meie hea koostööpartner.

Tutvu oma tulevaste kolleegidega

Indrek Lään

Indrek Lään

Service Deski juht

„Fujitsus meeldib mulle see, et rakendatav juhtimisfilosoofia annab kõigile töötajatele võimaluse ise otseselt tööprotsesside arengut mõjutada.

Kõige rohkem saavad töökeskkonna ja protsesside arendamise jaoks ära teha uued töötajad, kes alustavad puhtalt lehelt ning ei ole veel kollektiivist mõjutatud.” Loe edasi

Elvis-Tilgar-Digitaalsete-Töökohateenuste-Juht-Fujitsu-Estonia

Elvis Tilgar

Tuleviku töökoha ja Hybrid IT juht

„Pereinimesena võin öelda, et Fujitsus on hea töötada, sest ettevõte võimaldab väga head pere- ja tööelu tasakaalu. Tulen iga päev õhinaga tööle, sest mul on võimalus tegeleda innovaatiliste teenuste arendamisega alates digitaliseerimisest ja automatiseerimisest ning lõpetades tehisintellektiga.

Hindamatu väärtusega on ka lahedad kolleegid ja tekkinud globaalne võrgustik.” Loe edasi

ATTACHMENT DETAILS Image filter Kristi-Leping-Kasutajakonto-Haldamise-Spetsialist-Fujitsu-Estonia

Kristi Leping

Kasutajakonto haldamise spetsialist

„Mulle meeldib, kui saab ühendada meeldiva kasulikuga. Töö Fujitsus pakub mulle õnneks seda võimalust iga päev.

Armastan oma tööd ka seetõttu, et meil on palju spordiharrastajaid ning ettevõte toetab alati ühiseid liikumisega seotud üritusi. Vahva on end koos kolleegidega proovile panna.” Loe edasi

Meie igapäeva juurde kuuluvad ägedad ühisüritused, mõõduvõtmised spordiüritustel ja aktiivsed puhkused looduses.

Soovid meiega liituda?

Hanni-Tomingas-Värbamisspetsialist

Helista või kirjuta mulle! Räägime, mida soovid meie juures ellu viia ning kuidas saaksime Sinu tööalast arengut toetada.

Hanni Tomingas
Värbamisspetsialist
cv@ee.fujitsu.com
+372 5770 2330

Soovid meiega liituda?

Hanni-Tomingas-Värbamisspetsialist

Helista või kirjuta mulle! Räägime, mida soovid meie juures ellu viia ning kuidas saaksime Sinu tööalast arengut toetada.

Hanni Tomingas
Värbamisspetsialist
cv@ee.fujitsu.com
+372 5770 2330