MEIE INIMESEDFujitsu Estonia Liigume Koos kampaania

Fujitsukad on “Liigume koos” kampaania raames läbinud üle 10 000 km

Fujitsu “Liigume koos” kampaania on kestnud kolm kuud. Tänaseks oleme üheskoos kulutanud treeningutele üle 2000 h, läbinud üle 10000 km ja põletanud rohkem kui pool miljonit kalorit.

Kuidas me kõike seda teame?

Samavõrd nagu fujitsukatele meeldib sport ja aktiivne tegevus, meeldib neile ka tehnoloogia. Peamiselt mõõdame oma treeninguid Endomondo äpiga.

Mis on “Liigume koos” kampaania?

Kampaania mõte on ergutada valdavalt arvuti taga istuvaid töötajaid oma tervise ja heaolu heaks regulaarselt liigutama, aga ka ühiseid eesmärke püüdma ja koosolemisest rõõmu tundma. Ühtlasi toetame sel aastal kampaaniaga SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaudu tervete laste liikumisharrastuste edendamist. Tänavuse kampaania ajendiks on tänaste noorte suurenenud ekraani- ja vähenenud sportimislembus ning kampaania aluseks lastearstide liidu soovitused.


Eelmisel aastal sai iga töötaja kampaaniasse “Fujitsu spordib lapsed hipoteraapiasse“ panuse anda mõnel spordisündmusel osalemisega. Kokku läbisime erinevatel spordiüritustel 3062 km ja kogusime SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaudu raskelt haigete hipoteraapilise ravi jaoks 3100 eurot.

Sel korral on osalemiseks erinevad võimalused. Osaleda saab nii spordiüritustel kui ka teha lihtsalt sporti vabal ajal. Challenge’i arvestusse lähevad kõik treeningud ja võistlused: jooksmine, kõndimine, jõusaalitreening, pallimängud, jooga, surfamine, SUP, ujumine, rulasõit, rulluisutamine jne. Viise, kuidas kampaaniast osa võtta, on tõesti palju ja liikumist saab ühendada nii paljude teiste meeldivate ja kasulike tegevustega.

Liigume-Koos-Fujitsu-Estonia

Ka tantsimine on liikumine! Näiteks juubelitantsupeol “Minu arm” tantsis ka Fujitsu töötaja Marleen. Tema lemmiktants oli “Maa hing”, mida tasub tõesti ka korduvalt video pealt järele vaadata! Rahvatantsu juures paelub teda kambavaim, mis peab igal rühmal olema. Ei mingit soolotsemist – kõik peavad kohal käima, koos kaasa mõtlema ja pingutama võrdselt, et rühm oleks edukas. Liigume koos ja loeme intervjuud Marleeniga siit.


Ka suplemine on liikumine! Meie Rio-Steffi Plaaseri alati virge vaimu ja sirge rühi saladus on talisuplus. Harrastust soovitab ta soojalt kõigile, sest see toob endaga kaasa hea tervise. Tema igatahes haiguspäevi viimase viie aasta jooksul ei mäleta. Teiseks toob see mugavustsoonist välja ja annab võimaluse end proovile panna. Kolmandaks ütleb ta nii, et on raske leida teist nii ägedat hobi, mida oleks nii lihtne ja ka odav harrastada. Ning neljandaks toob see hobi tutvusringkonda palju lahedaid inimesi.
Ehk siis: koos on veelgi toredam. Liigume koos ja loeme Rio-Steffi hobist pikemalt siit.

Kuidas ühendada hea ja meeldiv kasulikuga? Meie Kristi Leping teab. Tema on tõeline spordilemb, kes pole jätnud oma esimest armastust – juba 10 aastat on ta olnud Tartu Rattaralli stardis, kuid julgeb pidevalt katsetada uusi ja põnevaid alasid. Mitmekülgsed hobid on lisanud Kristi päevadesse põnevaid väljakutseid ning hoidnud keha ja vaimu alati värskena. Loe Kristi tegemistest lähemalt intervjuust. See innustab kindlasti sindki trenniriideid välja otsima ning end mõnel spordiüritusel proovile panema!

Suvi alles algas ja meie kampaania kestab veel 2 kuud.
Liigume veel!

Jaga postitust ka teistega!