Tark tootmine

ja digidiagnostika

Tööstusvaldkonnas toimuvad kiired muutused. Nutikas tehas on saanud reaalsuseks. Kaasaegne tootmine on toorainest lõpp-produktini ühendatud digitaalsesse ökosüsteemi.


Lisaks tootmisele muudavad uued tehnoloogilised võimalused, sh suurandmed, tehisintellekt, robootika ja asjade internet ka tootmisele eelnevat tarneprotsessi ja sellele järgnevat klienditeenindust.

Kas teie äri liigub õiges suunas? Digidiagnostika annab teile selge ülevaate hetkeolukorrast ja võimalikest arengusuundadest.

Digidiagnostika – teekaart targa tootmise loomiseks

Digidiagnostika eesmärk on kaardistada ettevõtte tootmine ning leida võimalusi tootmiskorralduse parendamiseks, digitaliseerimiseks ja automatiseerimiseks.


Auditiga anname ülevaate hetkeolukorrast ja võimalikest arengusuundadest. Diagnostika tulemusena saate teha järgnevad investeeringud otstarbekalt, pidades silmas tootlikkuse ja kasumlikkuse kasvatamist.

  • Ettevõttega tutvumine

  • Hinnapakkumise koostamine

  • Diagnostika läbiviimine

  • Lahenduste ja tegevuskava tutvustamine

Otsime koos üles arengukohad

Tänu EASi digidiagnostika toetusmeetmele on tootmisettevõtetel võimalus professionaalne audit läbi viia väikese omaosalusega.

Otsime koos üles arengukohad – need ei pruugi alati olla seal, kus arvatakse!

Teie väljakutsed on ka meie väljakutsed


Meil Fujitsus on olemas oma kaasaegse tootmiskeskkonna ehitamise ja sadade tööstusettevõtete nõustamise kogemus, mida hea meelega oma klientidega jagame. Kuigi iga ettevõte on erinev, võime välja tuua mõned teemad, millele tasuks tuleviku väljakutsetele vastu astudes kindlasti mõelda.

Automatiseerimise tulemusena töötavad masinad ja inimesed külg külje kõrval koos. Tehnoloogia võimaldab inimestel olla produktiivsem ja keskenduda kõige olulisematele ülesannetele.

Tootmine hõlmab enamat kui tehast ja tootmisliini. Efektiivsuse ja kasumi tõstmiseks peab kogu tarneahel olema läbipaistev ja pudelikaeladest vaba.

Tootmise kaasajastamine ei hõlma ainult tehnoloogiat, vaid ka organisatsioonikultuuri. Oma äri digitaliseerides on oluline mõelda ka inimestele ja nende oskustele.

Automaatsed tootmisliinid ja asjade internet on seotud turvariskidega. On oluline, et andmed oleksid kaitstud.

Digiajastul tekivad uut tüüpi suhted inimeste ja arvutite, klientide ja tootjate vahel. On oluline kaardistada ka nendega seotud võimalikke riske.

Kuidas jõuda nutika tootmiseni?

Hiljuti viis Fujitsu läbi uuringu suurte tootmisettevõtete seas, millest selgus, et kuigi 90% tootjatest näeb, et digitaliseerimine avaldaks nende ärimudelile suurt positiivset mõju, on vaid kolmandik tootjatest paika pannud detailse strateegia nende võimaluste realiseerimiseks.

Kust siis peaks alustama?

Meie kliendid

Ly-Palang

Tere! Olen Fujitsu Estonia müügijuht Ly Palang

Tunnete huvi, kui hästi teie ettevõte digitaalseid võimalusi on ära kasutanud? Võtke minuga ühendust. Räägime teie ärist, kaalume võimalusi ja leiame koos parima lahenduse!

Ly Palang, Fujitsu Estonia müügijuht
ly.palang@fujitsu.com
+372 5552 2453